Zajazd Pod Caryńską Ustrzyki Górne, noclegi, karczma, dania regionalne | Kalendarz eventów
681
page-template-default,page,page-id-681,page-child,parent-pageid-246,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set

Kalendarz eventów

Kolejne „Żmijowisko” za nami. Upłynęło pod znakiem świetnej zabawy i wielu słuchaczy, którzy przez dwa dni bawili się wyśmienicie w Bieszczadach.

Podczas tegorocznego Żmijowiska w piątek 06.07.2018 r. mieliśmy przyjemność obejrzeć filmy promujące nasz region, obejrzeć slajdy prezentujące uroki Bieszczad i Beskidu Niskiego oraz posłuchać wielu muzyków związanych z górami, prezentujących muzykę turystyczną i folkową. Sobota 07.07. 2018 r. była dniem pełnym atrakcji. Kiermasze, konkursy wiedzy o regionie, zwiedzanie okolicy, pokazy prac ginących zawodów, warsztaty zielarskie oraz degustacje lokalnych produktów. Jedną z wielu atrakcji był pokaz kolekcji 2018 sukien ręcznie malowanych rzeszowskiej artystki Doroty Zielińskiej. Na zakończenie Żmijowiska mogliśmy wysłuchać trzech koncertów. Wystąpiły takie zespoły jak: folk off Oreada, folk maszyna ze Szczebrzeszyna Koromysło, oraz na zakończenie zespół Żmije.

Organizatorzy zapraszają na kolejny festiwal początkiem przyszłego roku.

Partnerem całego wydarzenia było Województwo Podkarpackie

Mini SPA

Stworzyliśmy dla Państwa przestrzeń, gdzie można odpocząć, zrelaksować się – to właśnie nasza strefa Mini SPA.

Bieszczady i okolica dostarczają moc atrakcji, w Mini SPA zregenerujesz siły po szalonych zjazdach na nartach lub po trudach górskich wycieczek.

Proponujemy Państwu kąpiel w wannie z hydromasażem oraz oczyszczający seans w saunie parowej lub fińskiej, a gdy brakuje Wam energii zapraszamy na masaż na specjalnym podgrzewanym stole.